Ziņas un prese

Informējiet jūs par mūsu progresu

Bieži uzdotie jautājumi par iepakojuma uzmavu pielāgošanu.

Paaugstiniet sava zīmola iepakojuma dizainu nākamajā līmenī, izmantojot iepakojuma uzmavas.

Iepakošanas piedurknesvai vēdera lentes ir ekonomiskas zīmola risinājumu iespējas.Iedomājieties, cik viegli varat uzlabot sava produkta pievilcību plauktā, vienkārši aptinot tiem piedurknes.

003

Color-P mēs piedāvājam plašu izmēru klāstu, kas lieliski iederēsies jūsu dizainā.Varat izvēlēties dažādus materiālus, piemēram, amatniecības papīru, mākslas papīru, pārklātu papīru vai pielāgotu papīru, kā arī pielāgot dažādus apdares veidus savam dizainam, piemēram, Spot UV, glancētu lakošanu, matētu lakošanu, reljefu, iespiedumu, zelta un sudraba štancēšanu un glancētu laminēšanu / Matēta laminēšana, lai izceltu jūsu dizainu un zīmola ētiku.

004

Parasti daži jauni klienti būs neizpratnē par pielāgotajām darbībām.Šeit ir dažas atbildes uz parastajiem jautājumiem, un ceru, ka tās jums palīdzēs.

1. Man nav mākslas darbuiepakojuma piedurknes;kā es varu sākt?

Neuztraucieties, mūsu dizaina komanda palīdzēs.Jums tikai jāapraksta savas idejas pēc iespējas detalizētāk, mēs atbilstoši jums izveidosim dizaina izkārtojumu, un tas ir bezmaksas pakalpojums.Un mūsu komanda piedāvās mūsu ieteikumu par izmaksām, dizainu un amatniecību.Un mēs nekad nepiekāpjam kvalitāti, izmantojot vislielāko izmaksu ietaupījuma veidu.

iepakojuma uzmavas 01

2. Kāds ir jūsu MOQ packaging piedurknes?

Parasti iepakojuma uzmava ir ar MOQ 1000 gab., bet tas ir atkarīgs no jūsu izvēlētā materiāla.Kādam īpašam papīram tas būtu augstāks.

3. Cik ātri es varu saņemt savu iepakojuma piedurkņu pasūtījumu?

Mūsu iepakošanas uzmavu izpildes laiks ir 2 nedēļu laikā.Un jūs varat lūgt steidzamus pasūtījumu pakalpojumus, mūsu pārdošanas komanda palīdzēs izsekot pasūtījumam un virzīs visu procesu.

002

Ja jums ir papildu jautājumi vai jautājumi par mūsu marķēšanas un iepakošanas pakalpojumiem, vienkārši noklikšķiniet šeit, lai sazinātos.Mūsu komandai ir ātra atbilde 24 stundu laikā, lai sniegtu atsauksmes par jūsu šaubām un problēmām.


Izlikšanas laiks: 14. oktobris 2022